top of page

/ panel 3D

Łączymy sztukę i architekturę

Wytyczamy nowe trendy w projektowaniu nowoczesnych wnętrz

W tworzeniu ciekawych i inspirujących elementów wykończeniowych, liczy się coś więcej niż tylko rzemieślnicze umiejętności. Wymagana jest pasja, nieograniczona wyobraźnia, lata doświadczenia oraz testowanie konkretnych rozwiązań – bo elementy wykończeniowe muszą być nie tylko ładne, ale również funkcjonalne, bezpieczne i trwałe. Szczególną uwagę przykładamy właśnie do jakości naszych produktów.

PANEL 3D to nie tylko producent frontów meblowych 3d i paneli ażurowych, ale przede wszystkim studio projektowe, w którym staramy się wyznaczać nowe trendy w architekturze wnętrz mieszkalnych, usługowo-handlowych i innych, w których liczy się wygląd przestrzeni użytkowej.

 

Dzięki nowatorskiemu podejściu oraz wykorzystaniu zaawansowanych technologii i maszyn, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu innowacyjne rozwiązania.

 

W naszej ofercie znajdują się:

  • Fronty meblowe 3D

  • Ścianki i maskownice ażurowe

  • Designerskie komody meblowe 3D

  • Funkcjonalne i ozdobne stoliki 3D

  • Panele dekoracyjne 3D

Pilnujemy, by każdy pojedynczy model wykonany był ze szczególną dbałością o detale. Zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem nowych wzorów, a także podejmujemy współpracę z architektami wnętrz, stolarzami i designerami, którzy chcą nam zlecić przygotowanie akcesoriów na podstawie ich wizji. Dzięki temu zapewniamy maksymalną elastyczność i możliwość wykonania niepowtarzalnych paneli, mebli i ozdób.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i zaproponujemy rozwiązania przygotowane według Państwa wymagań.

 

PANEL 3D – kreatywność nie zna granic!

Trójwymiarowa Architektura  Wnętrza

Maskownice ażurowe
bottom of page